ФК"ВІЛЬХІВКА"(Вільхівка)

                                         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


ФК"ВІЛЬХІВКА"2010
Повна назва ФК «ВІЛЬХІВКА»
Прізвисько жовто-зелені
Рік заснування 1979
Місто ВІЛЬХІВКА, Україна
Стадіон Сільський стадіон "КОЛОС"
Вміщує 645
Головний тренер Україна Гуцул Віктор
Ліга Друга ліга
2009/10 2011 5 (друга ліга) 2 СРІБНИЙ ПРИЗЕР
Домашня
Виїзна


Основний склад ФК"ВІЛЬХІВКА"сезону 2010

Створення клубу

На початку минулого, ХХ-го столітті, почало ширитись спортивне життя вільхівчанУтворювались різні спортивні товариства, V Вільхівці таким товариством був "Луг". У цьому товаристві юнаки займалися різними видимії спорту. Так, в середині 30-х років, у селі було організовано декілька футбольних матч із хлопцями із Перегінського та Рожнятова.

З початком Другої Світової війни спорі відходить на другий план, і так тривало майже до кінця 70-х років. І лише наприкінці 70-х років молодь знову зацікавилась футболом. Кожного вечора та щонеділі вони збираються на зарінку (за річкою, навпроти магазину), який був для mis замість футбольного поля. На зарінок приходили як малі, так і старші хлопці. Грали переважно самі між собою, а інколи приходили хлопці із Дуби ти Перегінського (Радова). Бачачи великий ентузіаїм місцевої молоді до футболу, колишній жителі. Вільхівки Микола Філіпович запропонував у 1979 році утворити сільську комадну і взяти участь у розиграші кубка району, що проходив в с. Ціневи. Таку пропозицію молодь сприйняла з задоволенням, але, прибувши на змагання ІЗ запізненням, команду до змагань не допустили,

На другий рік, 8 червня 1980 року, була повторно створена команда в селі, яка дістала назву "КОЛОС"Вільхівка, і заявлена на ігри першості району по футболу. Цей день є днем заснування команди "Колос", а вже 15 червня наша команда зіграла свій перший офіційний матч на новому стадіоні.

В першому для себе чемпіонаті команда зіграла 8 поєдинків: 5 - на першість району, 2 - на кубок до дня молоді і один товариський. Із названих 8 матчів, 6 було програно і 2 зведено до нічиєї. З восьми команд, що брали того року участь в першості району, наша команда була шоста.

Перший свій матч наша команда зіграла з командою с. Креховичі на полі суперника і гра завершилась сухою поразкою нашої команди з рахунком 11:0.

Василь Бойчук і воротар "КОЛОС"Богдан Матуляк (1980)

У першому в своїй історії чемпіонаті району команда Вільхівки виступала в такому складі: Атаманчук Роман Іванович, Атаманчук Іван Миколайович, Атаманчук Роман Дмитрович, Бойчук Іван Васильович, Ковпак Ярослав Іванович, Косів Іван Миколайович, Кучер Михайло Васильович, Косів Ігор Васильович, Косів Іван Іванович. Матуляк Петро Ярославович, Матуляк Богдан Іванович, Проць Ігор Михайлович, Проць Богдан Михайлонич, Попович Віктор Васильович, Попович Яросн;іи Васильович, Проць Василь Михайлоним. Стефурак Іван Васильович, Стефурак Богдан Іванович.

Під час матчу "КОЛОС"а в Ріпному 1980р.

В подальшому виступи команди були білі.ш успішними. У 1984 році та 26 квітня 1987 рок\ вільхівська команда здобуває другі місця | розіграші кубка району (останній на своєму полі).

У вересні 1992 року "Колос" (Вільхівка) зустрічається із командою с. Саджани Богородчанського району в розиграші кубки області по футболу. Зустріч завершилась і і рахунком 0:0. Однак на матч-відповідь команди не виїхала через відсутність транспорту.

В 1994 році Вільхівську команду бере під свою опіку приватний підприємець, директор приватної фірми "Сивуля", п. Мердух Михайло Орестович, який закуповує для команди нов)

форму та м'ячі. Команда змінює свою колишню назву "Колос" на "Сивуля". Починаючи з цього часу команда починає краще грати і результатів не довелось довго чекати. Цього ж таки року "Сивуля" завойовує бронзові медалі чемпіонату. Вечір вшанування і нагородження гравців відбувся в сільському клубі.

А в 1995 році команда досягає найбільшого свого успіху за час виступів. Вона завойовує почесне друге місце в чемпіонаті (поступившись першим - команді с. Цінева), а також у фіналі розиграшу кубка "Золота осінь - 95" в Рожнятові перемагає у напруженій боротьбі (яка тривала 120 хвилин) футболістів с. Берлоги з рахунком 1:0. Переможний гол забив на 102 хвилині матчу Роман Атаманчук. Крім нього тріумфаторами були: Атаманчук Богдан, Атаманчук Олег, Атаманчук Орест ("Зіко"), Бойчук Іван, Бойчук Роман, Гуцул Віктор, Дяків Юрій (с. Дуба), Винник Сергій, Косів Юрій, Матуляк Богдан, Попович Сергій, Попович Микола, Проць Іван.

Після цього сезону почався занепад команди. Зацікавленість до спорту у молоді зменшилась. Старші зійшли з арени боротьби, а молодшим бракує ентузіазму та матеріальної підтримки.Сезон 2011 року у місцевої команди виявився дуже вдалим.За підсумками всього чемпіонату вільхівські юнаки здобули срібні наогороди і разом з нагородами путівку до вищої ліги чемпіонату району.Вільхівка сезон 2011 розпочала дуже впевнено виграшем на своєму полі в суперників з команди Князівського 6-1 .Пізніше були ще три перемоги над командами Вербівки 3-0 в гостяк дома зі Спасом 3-0 і з Сл.Рівнянською 2-1 .Будучи в статусі лідера чемпіонату поїхали в гості до сусідів в Ріпне ,які йшли на той момент другими і зіграли в нічію 1-1 а пізніше програли в селі Верхній Струтин і опустилися на другу сходинку в турнірній таблиці.Після цих матчів грали впевнено і відстояли друге місце до кінця чемпіонату .Вдругому колі не зазнавши жодної поразки вдома і вцілому в чемпіонаті ,крі припрого випадку в Сл.Рівнянській. Кращим бомбордиром команди і чемпіонату став Іван Матуляк,який забив більше 30 голів.Загалом Вільхівська команда в цьому чемпіонаті забила найбільше з усіх команд й найменше пропустила .Що є також рекордом команди.Успіху в наступному чемпіонаті ...


Счетчик PR-CY.Rank Счетчик PR-CY.Rank Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net