Головна » 2011 » Червень » 1 » Доброго дня, тепле літечко!
16:15:38
Доброго дня, тепле літечко!
1 червня стартує літня оздоровча кампанія. 475 дітей пільгових категорій з усіх районів та міст Івано-Франківщини за рахунок коштів обласного бюджету поїдуть на першу зміну в оздоровчі заклади області. Днями 95 юних прикарпатців пільгових категорій відбули на IV тематичну оздоровчу зміну «З днем народження, «Артек» в Міжнародний дитячий центр «Артек» та 39 дітей - в Український дитячий центр «Молода гвардія» на тематичну оздоровчу зміну «Літо твоїх перемог».


Зокрема, у червні в позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Лікувально-оздоровчий комплекс «Прикарпатські зорі» в с. Слобода Коломийського району оздоровлюватиметься 75 дітей; у позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Перлина Придністров’я», по 100 дітей оздоровлюватимуться: в с. Михальче Городенківського району, позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Лікувально-оздоровчий комплекс «Карпатські зорі» в м. Косів, лікувально-оздоровчому комплексі «Верховина», що у селищі Верховина.

Водночас 100 дітей з Прикарпаття поїдуть на оздоровчий відпочинок в позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Романтик», що у м. Скадовськ Херсонської області. Серед них 46 дітей-сиріт та ті, що позбавлені батьківського піклування, 30 дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, 11дітей, які перебувають на диспансерному обліку, 12 – обдаровані діти та відмінники навчання, 2 – діти-інваліди тощо.

Довідково.

Відправлення дітей в оздоровчі табори 1 червня о 12.00 з м. Івано-Франківська, вул.Б.Лепкого (біля «Вічного вогню»).
Обласна державна адміністрація основну увагу зосередила на готовності дитячих закладів оздоровлення та відпочинку до прийому дітей в літній період 2011 року, їх безпечному та змістовному перебуванню, запобіганню харчових отруєнь.
Зокрема, 22-24 травня відповідно до доручення Прем’єр-міністра України Миколи Азарова відповідальний працівник Секретаріату Кабінету Міністрів Юлія Романенко інспектувала стан готовності дитячих закладів оздоровлення Івано-Франківської області до роботи у літній період, підтвердивши 100-відсоткову готовність прикарпатських дитячих закладів.

За даними Головного управління статистики в Івано-Франківській області кількість дітей віком від 7 до 17 років станом на 1 червня 2010 року становить 160 860 осіб.

У 2011 році заплановано охопити оздоровчо-відпочинковими послугами 80 500 дітей пільгових категорій, що становитиме 50 відсотків; стовідсотково забезпечити оздоровленням дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (1030 дітей даної категорії), 70 відс. дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей (27308 дітей даної категорії). Також зроблено акцент на забезпеченні оздоровчо-відпочинковими послугами дітей-інвалідів, дітей, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків, дітей, які перебувають на диспансерному обліку, талановитих та обдарованих дітей, відмінників навчання, дітей, які є лідерами дитячих громадських організацій.

За прогнозованими показниками фінансове забезпечення оздоровчої кампанії-2011 складе 16 671 150 грн. Зокрема, в обласному бюджеті на оздоровчі заходи передбачено 3 900 000 грн., в районних, міських бюджетах – 5 684 150 грн., кошти Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності – 5 240 000 грн., залучені кошти – 1 847 000 грн.

На території Івано-Франківської області працюватимуть 754 заклади оздоровлення та відпочинку, з яких 10 – позаміські дитячі заклади оздоровлення, дитячі заклади оздоровлення санаторного типу, 621 – дитячий заклад відпочинку з денним перебуванням (пришкільні табори), 23 – дитячі заклади праці і відпочинку та 100 наметових містечок.
Переглядів: 313 | Додав: Yulian | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Счетчик PR-CY.Rank Счетчик PR-CY.Rank Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net